مشاوره و سفارش

رنگ عایق :

رنگ نانو عایق محصولی است که با کمک فناوری نانو موفق شده است در عین برآورده ساختن مسائل زیست محیطی ، عایق کاری حرارتی با پوشش لایه نازک را به همراه مقاومت در برابر نم و رطوبت و رشد کپک و قارچ ، یکجا به ارمغان آورد.رنگ نانوعایق ساختمانی با داشتن مقاومت عالي در مقابل گرما و سرما ، از پایداری در برابر عوامل جوي و اشعه UVخورشيد نیز برخوردار است و با استفاده از روش‌هاي آسان و سريع قابل اجرا بوده و به صورت تك جزیی و بدون حلال مصرف می شود .

پشم سنگ :

 عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی با تحمل دمای ۷۵۰+ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۱۳۰۰ و نیز تحمل برودتی آن ۳۰- درجه سانتیگراد است، پشم سنگ و سرباره دارای ضریب انتقال حرارتی بسیارکم بوده و قدرت عایقی آن ۳۳ برابر دیوار بتونی و ۲۲ برابر دیوار آجری است. پشم سنگ و سرباره در انواع ایزو ترم (پشم خام فله)، ایزو بلانکت (پتویی)، ایزو پایپ (لوله‌ای)، فنوپانل (تخته‌ای فشرده) و فنوفلت (لحافی) تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد، از جمله صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، ساختمان و تأسیسات و حتی گلخانه‌های هیدرو پونیک (بستر کشت بدون خاک)

عایق الاستومری :

عایق الاستومری برای کاربردهای صنعتی و عمرانی که نیاز به استفاده از مواد عایق دارند مناسب بوده و در عایقکاری تهویه مطبوع، تبرید، گرمایش، لوله کشی، مخازن، اتصالات و کانال های هوا مورد استفاده قرار می گیرند.و به دو صورت لوله ای و رولی موجود می باشند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
عایق الاستومری-سفارشیموجودتماس بگیرید
پشم سنگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
پشم سرامیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگ نانو عایق-سفارشیموجودتماس بگیرید
نوار درزگیر الاستومری-سفارشیموجودتماس بگیرید
عایق پلی یورتال-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت آروین تجارت نفیس یک مجموعه تولیدی بازرگانی در زمینه تولید، تامین و پخش عایق های صوتی و حرارتی از دسته انواع پشم شیشه می باشد. دسته بندی محصولات شرکت شامل انواع پشم شیشه، پشم سنگ، پشم سرامیک، عایق های الاستومری و رنگ های نانو عایق است.
ماموریت شرکت توزیع محصولات ذکر شده با بالاترین سطح کیفی و تکنولوژی روز دنیا به کمک دانش فنی متخصصان و مهندسین مجرب می باشد.
این گروه با تجربه چندین ساله در مسیر بازاریابی مدرن ملی و بین المللی فعالیت می نماید و هدف خود را تبدیل شدن به صادر کننده مطرح منطقه قرار داده است.در مجموعه ما بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و امیدواریم با حفظ کیفیت و قیمت مناسب به اهداف بلند شرکت دست یابیم.

مدیر مجموعه نفیس

مهندس محمود نشاط بخش

Call Now Buttonتماس بگیرید